12:31 AM 7/8/2011
MSZP Szavazók részére!
2010.03.27. 22:39 Nagyító
A MSZP (Magyar Szocialista Párt) 1989. október 23-a után alakult meg. Október 23-án Szurös Mátyás, az Országház erkélyérol kikiáltotta az MSZMP és a „Nemzeti Kerekasztal” megegyezése alapján a Magyar Köztársaságot, átverve a magyar népet, és rájuk sózva az 1949. évi XX-as törvényként beiktatott alkotmány „demokratikus diktatúrára” átírt 1989-es változatát. Az addigi MSZMP-s káderek részben MSZP-sek lettek. A kialakuló államvezetésben párttitkárok, KISZ titkárok nyüzsögtek, politikai oldaltól függetlenül.
Legfontosabb feladatként, pozícióosztozkodáson kívül, az óriási MSZMP vagyon átmentése szerepelt, ami már önmagában is a magyar nép becsapását jelentette, mivel a Kádár-rendszerben ez közvagyonként szerepelt, és még az elott „privatizálták” az MSZP részére, mielott ezt az általuk késobb hozott törvények lehetové tették volna! Az MSZP 1990-ben értheto okokból nem nyert választást, de a hatalmas pártvagyon kiárusításával gyorsan kialakult az MSZP-s újgazdagok köre! Nem csak újgazdagok, de a Kádár-rendszerbol örökölt gazdagok is helyet foglaltak az MSZP háttérirányításában. Az Apró (Klein) familia az elozo rendszerben is tekintélyes lopott holmit halmozott fel, mivel az MSZMP háttérirányításában korábban is kulcspozíciókat töltöttek be!
Az Antall-rezsim 1990-ben még út menti óriásplakátokon hirdette a régi rendszer „kedvezményezettjeinek”, és politikai bunözoinek felelosségre vonását, de már tudták, hogy az MSZP és hátországát biztosító „párt arisztokrata gazdagok” rétege ezt nem fogja lehetové tenni!
Ami ez után jött, egyet jelentett a sorozatos kormányzati szinten törvényesített gazdasági visszaélések sokaságának elindításával, a demokratikus jogszabályokba eldugottan beépített diktatórikus elemek megszavaztatásával, az állami vállatok és nagy szakszervezetek szétrobbantásával, a fualatti privatizációkkal, melyek gyakorlatát késobb a banditizmus és maffia szintjére zülleszto Horn-kormány örökösként, a tökélyre fejlesztett! Pártjainkat „támogató” milliárdosaink jelentos hányada ekkor lopta össze vagyonának tekintélyes részét!
Némelyik eroszakkal, becsodöltetett cégekkel, privatizációs stiklikbol, némelyek az ilyen stiklikhez kölcsönzött pénz uzsorakölcsönzésével, megint némelyek (olyanok foleg, akik a Kádár-rendszerben köztörvényes buncselekményekért már álltak bíróság elott is), közhivatalnokok megvesztegetésével szereztek óriási vagyonokat, és a legtöbben kormányhivatalnokok, önkormányzati dolgozók segítségével, de jelentosen besegített a korrupt banki szféra is. A vállalati vezetok is megszimatolták a munkabér visszatartási, anyagbeszerzési, átutalásjogi panamákat. Egyesek odáig süllyedtek, hogy "jó pénzért" becsodöltették saját cégüket, aláírva olyan szerzodéseket, amelyek eredményeként milliárdos vagyonok kerültek néhányszáz millióért, vagy kevesebbért "elovételi jog érvényesítése" címszóval a "csodmegrendelo" kezébe esetleg "bankkonszolidációs” nulla árral is! Ezek a „megrendelok leggyakrabban az MSZP köreibol kerültek ki! MSZP-s szavazó barátainknak nem tunt föl, hogy pl. Kapolyi László a magyar energiaszektoron kívül hogyan, és mibol tehetett szert urali vállalatokra? Milliárdosaink 1%-a sincs, aki ne csalással, hatáskörrel való visszaélésekkel, uzsorával, adócsalással, hamisítással, megvesztegetéssel szerezte volna vagyonának induló milliárdjait! Gyurcsán Ferenc is ez idoben kezdte felismerni a politikai hatalom megszerzésébol származó gazdasági mutyizáshoz szükséges kapcsolatrendszer jelentosségét. Antall-t a globálcionista Tom Lantos, és az MSZP mögött álló MSZMP-s, nem kifejezetten magyar érzelmu milliárdosok irányították. A FIDESZ-t Soros (Schwartz) György, az SZDSZ-t Izrael! Egy gazda, több néven, egy célért, az ország teljes kiárusításáért, idegenkézre játszásáért, eladósításáért, felszámolásáért!
1994-ben a gyanútlan és politikailag tapasztalatlan magyar állampolgárok jelentos része az MSZP-re szavazott, mert azt gondolta, visszajön a Kádár-rendszer létbiztonsága, rendje, jóléte! A Horn-Kuncze kormány alaposan rácáfolt erre. Miközben azt hitetették el az országgal, hogy az áremelkedésekre, az 1.-Ft-os privatizációkra azért van szükség, mert az ország még mindig a Kádár-rendszer adósságállományát nyögi, és az ország nem elég piacképes! Az 1 milliárd dollár hitelbol visszafizettünk 16 milliárdot, és még maradt 20 milliárd adósság! Az uzsoraszerzodés eszük ágában sem volt felmondani, pedig Lengyelországnak Antall idején elengedték! Az egykori III/III-as ügynöknek esze ágában sem volt ezt kezdeményezi, mert nem ezt a feladatot kapta gazdáitól!
Hornék sem a megtestesült Grál-lovagok voltak. A privatizációs csalásokon kívül az ország elhagyott, de orzött orosz laktanyáinak olajtartályai kezdtek megtelni vám és ÁFA befizetés nélküli HTO-nak minosített gázolajjal. (A részleteket mindenki megtalálhatja Dr. Szeszák Gyula, volt Hajdú-Bihar Megyei Foügyész, vagy Lakatos Pál honlapján, de Posta Imre Olajos Akták címu tényfeltáró könyvében is!)
A HTO árának a gázolajéval egy szintre hozásával a Horn-Kuncze alakulat hatalmas illegális jövedelemre tett szert, de Horn még villája építésére is megfejte a Posta Bankot 100 millióval.
A munkahelyek sorozatos felszámolása a foleg az alacsonyan kvalifikált munkavállalói réteget (mondjuk ki, a cigányokat) érintette legjobban. Horn, ciklusa vége felé, az etnikai fegyvert is bevetette! Ekkor jelentkeztek eloször a kormányszintu etnikai uszítások, melyeket Gyurcsány is alkalmazott késobb! Bevezették a „svéd” adórendszert, mert a privatizációból befolyó pénzek nem fedezték, a kivétet! Minden Parlamenti párt a neki kiutalt területen lopott, csalt, rabolt, rablóprivatizált! Bokros Lajos még ideológiát is gyártott hozzá, amiért ma is dicséretet vár! A patkányforradalmárok eszméit, más köntösben, huen követik az unokák. Akik ma hatalmon vannak. Közéjük tartozik a „timföldesúr” is, akinek egyik, jelentosebb vagyonszerzését, az elso milliárdokat így örökítette meg az archívum: „A vételár potom 46 millió forint volt, jóllehet a vevok, ezen felül vállalták, hogy megfizetik a fémipari kft. 50 millió forintos adósságát a Hungalu Rt.-nek”! Az ÁPV Rt. felügyelobizottsága késobb megállapította, hogy a fémipari kft., a saját tokéjéhez (tényleges vagyonához) - vagyis '95-ben 497,6 millió forinthoz - viszonyítva mindössze 9,2 százalékos árfolyamon lelt új gazdára. A Mosonmagyaróvári Timföld és Mukorund Kft.-t (Motim) 1995-ben vásárolta meg. A Motim Kft. új tulajdonosát, a Gyurcsány által szervezett konzorciumot egyfordulós, nyílt pályázaton „sikerült kiválasztania” a Szabó Pál vezette Hungalu igazgatóságának.
A Motim, az értékesítés évében 6,5 milliárd forintos árbevételt ért el, és 200 millió forintos nyereséget könyvelt el. A mukorundgyár üzleti alapú értékbecslése során 486 millió forintra értékelték le a cég vagyonát. A cég jegyzett tokéje 1994-ben 1,1 milliárd forint, a saját tokéje azonban csaknem kétmilliárd forint. Az Altus-GPS konzorcium a cég 90 százalékos üzletrészéért 705 millió forintot fizetett. A Motim privatizációjához a szükséges pénzt érdekes módon elobb a CIB Bank szolgáltatta volna Gyurcsányéknak, kiadva a vételár devizában meglévo fedezetérol a banki igazolást, majd miután a CIB kihátrált az üzletbol, az akkor még állami tulajdonban lévo Magyar Hitelbank nyújtott hétszázmillió forintos kölcsönt a szocialistákhoz közel álló konzorciumnak. E bank elnöke, abban az idoben pedig, Apró Piroska, Gyurcsány Ferenc anyósa, aki Horn Gyula kormányának idején a miniszterelnök kabinetfonöke volt, az utolsó pártállami kormány, a Németh-kabinet külkereskedelmi miniszterhelyettese volt, és nem utolsósorban a "bolgár kapcsolat", Peter Dobrev felesége (Peter Dobrev Bulgáriát tartja kézben, miután az ottani elhíresült „becsületes” felvásárlásokból meggazdagodott).
Természetesen a Horn-kormány idején sem történt meg a Kádár-rendszerben nép –és nemzetellenes buncselekményeket elkövetok elszámoltatása, mint ahogy a mai napig sem! A Belügyminisztérium elhárításának III-as ügyosztálya „dolgozói”, már amelyik még él, vagy nem hátulgombolósban szaladgál, nem lettek bíróság elé állítva, de az „ideiglenes” Alkotmánya sem lett véglegesítve népszavazással, vagy a Nemzetgyulés által, bár a volt „szocialista” országok 1997-ig ezt Magyarország kivételével megtették!
A FIDESZ-kormány alatt meglehetosen sok kritika érte az elöregedett MSZP-s vezetést, ezért „vérfrissítésre” volt szükség! Ekkor tuntek fel az igazi „titánok”, mint pl. Zushlag János, vagy Mesterházy Attila, Arató Gergely stb. 2002-ben az MSZP jól megérdemelt csalással hatalomra jutott, bár érdekes módon eltuntek a szavazatösszesíto ívek! Megsemmisítették oket (még a felülvizsgálhatóságuk elott)! Az MSZP-nek nem telt „eros” emberre, de nem csak ezért esett a választás Medgyessy Péterre, hanem azért, mert az Inter Európa Bank igazgatóságának elnöke és az Atlasz Biztosító Rt. Alelnökeként, megfelelo pénzügyi tapasztalatokkal rendelkezett az ország további kifosztásához, de ekkor a szálakat már az Apró-klán, Gyurcsány Ferencen keresztül mozgatta, aki sportminiszterként maga alá gyujtötte fiatal rablóbandáját. Deutsch Tamás, és társulata mintájára pályázati pénzekbol egészítették ki a hiányos pártkasszát, és saját zsebpénzüket, amibol 70 millióval megbuktak késobb, de ez csak a jéghegy csúcsaként szerepel.
Gyurcsány üzlettársa az SZDSZ gazdasági holdudvarához tartozó Virág Attila. A Gyurcsány-cégbirodalom egyik értékes darabját, a Perfekt Rt.-t éppen Medgyessy pénzügyminisztersége idején privatizálta a Gyurcsány-Virág páros. E cég azután nagy titkok tudója lett az SZDSZ székház ügyleténél. A Perfekt Rt. ugyanis, az SZDSZ-es vezetés alatt álló zuglói önkormányzat költségvetésének auditora volt, amikor, mino véletlen, alacsony áron eladták az SZDSZ-es pártcégnek a kerület Gizella utcai egyik értékes villáját, elorozva ezzel az eredeti, kárpótlásra jogosult volt tulajdonos, egy politikai okokból a recski munkatábort megjárt egykori elítélt elovásárlási jogát. (Gyurcsány rokoni körének, a mentoraként szereplo Apró-klánnak az ilyen ügyletben volt már tapasztalata, hiszen a Szemlohegyi villát, még az öreg Apró korában, egy zsidó ember jogos tulajdonát, „törvényesen” maguknak utalták ki.)
Ugyanez a Perfekt értékelte fel a Mérleg utcai volt SZDSZ-székházat is, mielott bevitték volna a párt cégébe, amelynek jogutódja azután Zugló önkormányzatától potom áron szerezte meg a „Gizi”-nek becézett pártközpontot. (Virág Attila - az SZDSZ által delegált - tagja volt az ÁPV Rt. igazgatóságának, amikor az állami vagyonkezelo szervezet külso tanácsadót alkalmazott az önkormányzatoknak járó törvényes jussról való törvénytelen alkudozáshoz)
A Medgyessy miniszterelnöki jelöltségét annak idején nagy erovel támogató Gyurcsány Ferenc cége, az Altus Consulting Kft. és a Medgyessy Tanácsadó Kft. - sanyarú ellenzékben töltött idoben, az Orbán-kormány alatt - közösen pályázta meg a szocialista Toller László vezette pécsi önkormányzat átvilágításáról szóló tanácsadói pályázatot. No és, ki lett a gyoztes? „Természetesen” az Altus-Medgyessy páros. Törvényessé vált tehát a pécsi kaszálás is. A Gyurcsány tulajdonában lévo, többmilliárdos vagyonú Altus cégbirodalom gerincét a Horn-kormány idején a Hungalu vállalatcsoportból privatizált cégek alkották.
Emlékeztetoül: az Altus Rt. elso szerzeménye a Hungalu Rt.-tol - az ÁPV Rt. engedélyével – 1995. októberében vásárolt Balassagyarmati Fémipari Kft. 90 százalékos üzletrésze volt.
A Hungalu Rt. vezérigazgatója akkor Szabó Pál késobbi ÁPV-s vezeto volt, aki aztán a Magyar Posta Rt. vezérigazgatói posztját érdemelte ki, majd a Gyurcsány kormány egyik minisztere lett, de a Posta kerékpár vásárlási pályázatába bele is bukott (bár a hivatalos indok egészen más volt).
Az állami vagyonkezelo jóváhagyó határozatát pedig Kocsis István akkori vezérigazgató-helyettes írta alá, aki a Paksi Atomeromu Rt. élén „jeleskedett”, utána a Magyar Villamosipari Muvek (MVM) vezetoje lett, jelenleg pedig a BKV vezérigazgatói posztját tölti be. Ha megnéznénk a többi vagyontárgy megszerzésének körülményeit is, vélhetoleg, más, de a haveri körhöz tartozó egyéb összefonódásokra is rálelnék. Így néz ki tehát, a tiszta kezu Gyurcsány, még tisztább vagyonszerzése. A miniszterelnöki szék, ezt követoen, csupán egy kis Apró kaland volt a nagy kombinátor életében.
S hogy még hány cégben forgott a Gyurcsány név? (Sorolom, bár nem vagyok benne biztos, hogy mindegyikre rátaláltam.)
Altus Rt., ROTAB Kereskedelmi Kft., ALDO Ingatlanfejleszto és Hasznosító Tanácsadó Kft., Magyaróvári Timföld és Mukorund Kft., illetve jogutóda a MOTIM Rt., Gép- és Felvonószerelo Vállalat, majd Gép- és Technológiaszerelo Rt., végül ARK Vagyonkezelo Rt., Béta-Roll Hengergumizó Rt., Tisza Mutalp- és Gumigyártó Kft., Acélkar Kft., Dunántúl Termékenység Egyesülés, EMO-WIND Kft., M-Automatika Kft., MOTIM Mukorund Kft., MOTIM-Kádko Kft., MOGÉPSZER Kft., MESZ Kft., MAVIKA Kft., ACCES V. Vagyonkezelo Kft., DÉTELL Szolgáltató Kft., GPS Vagyonkezelo és Gazdasági Tanácsadó Kft., Balassagyarmati Fémipari Kft., Fönícia Kereskedelmi Kft., Fittelina Ingatlanbefektetési és -hasznosító Kft., FORTUS Rt., ROE Vagyonkezelo és Szolgáltató Kft., SZÍV-OR Egészségügyi Szolgáltató és Kereskedelmi Kft., Perfekt Rt., Bakonyi Bauxitbánya Kft., BAUXIT Bányavagyonkezelo Kft., Nomentana Kft., Agóra Marketing Tanácsadó Kft., Altus Consulting Gazdasági Tanácsadó Kft., Altus Luxemburg S.A.H., PARTAGAS MANAGEMENT Kft., PERTIA Könyvvizsgáló Rt., PERFEKT-Akadémia Oktatási és Szolgáltató Kht., ÁRKÁDIA-HOTELS Üdültetési Kft., Enviroinvest Kft., Hír-Rádió Kft., M.A.B . Ingatlanhasznosító Kft., TMI Kft., LBS ECONET Rt., Magyar Közbeszerzési Hírbörze Kft., Perfekt Karrier Kft., Bajalog Kft., Elso Magyar Timföldipari Kft., GER-COM Kft., MOTIM-KERLANE Kft., MOTIM Alumíniumszulfát Kft., Balassagyarmati Fémipari Rt. vezeto tisztség betöltése a múltban (felügyelo bizottsági tagság), NSZ 1999 Lapkiadó Rt., Hidrotechnika Rt., Sárvári Mezogazdasági Rt., Vasiterv Tervezo Rt., MOGÜRT Rt.
2004-re már szükségtelenné vált Medgyessy, amúgy is lassan haladt az ország eladósítása, és még akadt fosztogatni, tönkretenni való is! Érdemei elismerése mellett Medgyessy végkielégítésben részesült!
A cégnyilvántartása szerinti 7/70. sorszám alatti „8621 Zamárdi Kilátó utca 3509, 3512. hrsz. ép.” jelölésu ingatlanból a Siófoki Földhivatal bejegyzése szerint a zamárdi 3509. hrsz. alatti ingatlanból elobb 42.533/2005. 08. 01. számú földhivatali határozattal megosztással öt ingatlant hoztak létre, majd az így létrejött Zamárdi 3509/4. hrsz. alatti 1550 m2 területu ingatlannál 18 nappal késobb – 2005. 08. 19-én – ugyanazon a napon háromszor is tulajdonosváltozás történt a földhivatali bejegyzések szerint. Az SCD Group Management Kft tulajdonjogát törölték és a Tomcsányi Tamás Ügyvédi Iroda tulajdonjog átadás vételi jogcímén bejegyezték és végül Tomcsányi Tamás Ügyvédi Iroda tulajdonjogát törölték és adásvétel jogcímén Dr. Medgyessy Péter és Dr. Medgyessyné Csaplár Katalin tulajdonjogát jegyezték be.
Gyurcsány „öszödi beszédében” jelzett, „az utóbbi másfél évben nem csináltunk semmit” idoszak következett”! Az ország gyorsan csúszott a lezsírozott lejton lefelé! Ebben jelentos részt vállalt a „tétlen” kormányzat, az Izraeli menekültek befogadásáról aláírt egyezmény és David Admon izraeli nagykövet, izraeli felvásárlásokat elosegíto tevékenysége mellett, melyben a nagykövet fia, Yedioth Admon is részt vett, ország-árverési helyszínné változtatva az izraeli nagykövetséget. David Admont 2007-ben visszarendelték, és ellene, hogy neve legyen a gyereknek, a Nemzetközi Bunügyek Osztálya és az izraeli rendorség is eljárást indított, de annak ellenére, hogy a Magyarországon a kormánykörökkel közösen elkövetett privatizációs és nagyberuházásokat érinto buncselekményeikrol, még a Haaretz izraeli lap is beszámolt, idáig nem történt semmi!
Várhatóan nem is fog, mert ki az a hülye, aki szánt szándékkal megharapja a saját ujját? Amíg 2005 nyarán Orbán Izraelben árulta a hazát, Gyurcsány, Kóka és még 180 nagyvállalkozó Indonéziában fektetett be, az ottani sajtó szerint 4 milliárd dollárt, és késobb Veress János sem akart elszámolni 500 milliárd forinttal, pedig nagyon szépen, sot csúnyás is kérték erre. Az akkori árfolyamon 880 milliárd és a Veress által elsíbolt 500 milliárd, éppen kiadja a 2005-ös elszámolás hiányát, és amely elszámolást az EU is visszadobott 2006 elején! Természetes, hogy a 2006-os választások elott Gyurcsány és Veress, nem kívánta feltárni a választók elott, hogy „másfél évig nem csináltunk semmit”! Veress több médiában is azzal indokolta, hogy nem akarja befolyásolni a választások eredményét, a 2005-ös elszámolás nyilvánosságra hozatalával. Gyurcsány Ferenc miniszterelnök, és Veres János pénzügyminiszter, a választások elott több médiában is kijelentették, hogy nem hozzák nyilvánosságra a költségvetés állapotát és a munkanélküli helyzet alakulását (amikre a KSH rendelkezései is kötelezik), ezzel a választási csalás és a választás megtévesztéssel történo befolyásolásának buntettét követték el. A 32/1992. (V. 29.) AB határozat indoklása szerint és a Btk. 177/B. § (1) bekezdésének mind a), mind b) pontjában nevesíti a tényállást: (Btk 211. szakaszának e) pontja buncselekményként határozza meg a választás során megtévesztéssel történo befolyásolást).
A 2006-os elcsalt, és többszörösen törvénysérto választások után az „öszödi beszéddel” hergelték fel az országot. Sokan azt gondolják, hogy véletlenül szivárgott ki, de nem lehet véletlennek nevezni, amikor a mindkét hatalomra töro nagypárt vezetoje idegen hatalmakkal paktált, megelozve és eltervezve az eseményeket. Orbán Izraelnek, Gyurcsány Putyinnak ígért kiemelt befolyást, ami 2008. október 23.-án jelentos számú felbérelt provokátor segítségével véres rendori megtorlásba torkolt a tüntetéseken. Orbán elvonult páncélautóján, magára hagyva híveit, mert „nem volt úgy öltözve”, amíg Gyurcsány személyesen vezényelte le Gergényi (R…nn) Péter irányította pusztításokat!
Ennek ellenére Orbánnak nem lett Izrael által 2005 nyarán beígért miniszterelnöksége, és Gyurcsánynak sem sikerült Putyin kölcsönhadseregével a kirobbantandó polgárháborút levernie és hadiállapotot kihirdetnie. 2007. februárjában azért újabb egyezség született Izraellel, majd elkezdodött a kiszivárogtatott visszaélések „felgöngyölítésével” az MSZP-SZDSZ tábor átterelése a FIDESZ alá! Közben nem illik megfeledkezni a háromszoros áron készült autópályákról, a havi 1 milliárd dolláros hitelfelvételekrol, a spanyolok által 96 milliárdért elkészítheto 4-es metró, ma 6-szoros árnál tartó beruházásairól, és az ország további kifosztásáról sem! 2007. december 17-én aláírták a Lisszaboni Szerzodést, és elotte egy hónappal, a Velsenit is (amirol nem beszéltek, mert az EU csendorség hivatalos felállítását fogadta el)! Mivel Magyarországnak a mai napig nem szunt meg az 1944-es Alkotmánya, a szovjet kényszer hatása alatt ránk eroszakolt 1949. évi XX-as törvény, senki által meg nem szavazott, 1989-es adaptációja alapján rendelkezett a nevünkben egy olyan Parlament, amelyiknek nem volt, és nincs illetékessége, joga dönteni! Természetesen azon kívül, hogy a 2006-os választást is csalással „nyerték” meg az aláírók, Gyurcsány Ferenc és Ficó kedvence, Göncz Kinga!
2008. februárjában Gyurcsány kinevezte Draskovics Tibort belügyminiszternek, ezzel kezdetét vették a romák elleni támadások és gyilkosságok. Amíg a nagy nyilvánosságot kapott „öszödi beszéddel” minden média óriási vehemenciával foglalkozott, sokaknak egyáltalán nem tunt fel, hogy bizonyos híreket agyonhallgatnak! Ilyen volt 2009. októberéig a romák által elkövetett buncselekmények takargatása, az ilyen tartalmú híradások tiltása, és pl. a Magyarok Szövetségének bösztörpusztai monumentális találkozója, mely egyetlen országos médiában sem kapott nyilvánosságot!
2008. nyarára felderítetlen roma gyilkosságok vették kezdetüket. Az MSZP-SZDSZ-MDF heti rendszerességgel tartott rasszizmus és természetesen antiszemitizmus elleni tüntetéseket! Az országban egyre nagyobb számú romák által elkövetett gyilkosságokról viszont elvétve, vagy egyáltalán nem írtak a médiák. 2009 elején Gyurcsány eldöntötte, hogy a Parlamentnek le kell ot mondatnia, majd kínos színjáték közepette a fél ország felkérése, és visszautasítása után az elején erre kijelölt személy, Bajnai Gordont ültették a miniszterelnöki székbe, aki maga is több buncselekményben társtettes. Néhány kapcsolódó ügylet csak, hogy ne Gyurcsány legyen az egyetlen vádlott: „Négy éve az informatikai cégbe 2,2 milliárd forintért szállt be tulajdonosként a Bajnai Gordon vezette Wallis egyik leánycége. Röviddel késobb a vállalkozás már ciprusi cégek tulajdonában volt, év végén, pedig már túl is adtak rajta 5,1 milliárd forintért. A Dataplex értéke feltételezhetoen azért nott hirtelen ilyen mértékben, mert több, a Kóka János vezette Gazdasági Minisztériumhoz tartozó vállalat jelezte, hogy szerzodést kötne velük. Célpont címu musorunknak egyébként Lepp Gyula, Kóka sógora elismerte, hogy a Dataplex mögött feltunt egyik társaság tulajdonosa o volt, a másiké, pedig a Wallis „ . Vagy a Hajdúbét ügyek, „Bezárt és nem fizet az Interfruct”, és hogy a Kossuth Holding Válságkezelo Zrt. –nek és az Interfructnak, valamint az SCD -nek, azonos off-shore cég a tulajdonosa, és a libatenyésztok módszeres tönkretétele, aminek eredményeként több öngyilkosság is történt. Maga a hatalomátadás is törvénytelen módon lett kivitelezve, mert Gyurcsány Ferenc szándéka szerint hozott 2009. április 14-i országgyulési határozat a törvényesség, a jogállamiság követelményének nem felel meg, és ezért az Alkotmány 2. § 1. bek-be ütközo.
„Az Alkotmány 33/A § b. pontja – Kormány megbízatása megszunésének körében két esetre utal: egyrészt a miniszterelnök, másrészt a Kormány lemondására. Az Alkotmány a miniszterelnök lemondásához nem kapcsol semmilyen feltételt.”
„A lemondott miniszterelnökkel szemben, aki az Alkotmány erejénél fogva ügyvezeto miniszterelnöki státuszba került, bizalmatlansági indítvány benyújtása az Alkotmányból következoen fogalmilag kizárt.”
Az MSZP összes buncselekményekben érintett volt és jelenlegi tagját nem érdemes felsorolni, mert a lista igen hosszú! Nem ritka a hazaárulás és népellenes buncselekmények elkövetése sem, ami nem évül el, ahogy az 1989 elott elkövetett ilyen irányú buncselekmények sem!
2009. augusztus 21-én elfogták a romagyilkosságok feltételezett tetteseit. Azért a feltételezettek, mert nem sokkal utána egy feljelentés is befutott a tényleges elkövetok személyét illetoen, amit egy roma vezeto is megerosített, de ebben az irányban nem indult rendorségi eljárás, viszont kútba esett Draskovics és Gyurcsány roma-magyar polgárháborús terve. Az ország, de foleg a romák többsége kormányprovokációra gyanakodott (jogosan)!
A 2002 óta „folyamatosan kormányt buktató” FIDESZ 2009. október 11-én „óriási rendszerváltó” önkormányzati tüntetést szervezett, ami még az eroszakkal odaráncigált FIDESZ-es vezetésu önkormányzatok dolgozóival is alig 2000 fot számlált. Jobban csak a másnapon szervezett „roma vonulás” sült fel, mert érdektelenség híján, a várt atrocitások elmaradtak! 2009. október 31-én, Európa nemzeteit a korábbi Alkotmányos nemzeti jogaikban korlátozó Lisszaboni Szerzodés az utolsó tagállamból is kieroszakolva aláírásra került, érvényben hagyva a nemzetközi emberi jogokat is sérto, a felvidéki magyarságot megbélyegzo, és kollektív felelosséggel vádoló Benes –dekrétumokkal együtt!
Köszönhetoen egygazdájú, de több néven futó, idegenszívu parlamenti pártjainknak (sorrendben: MDF, MSZP-SZDSZ, FIDESZ-FKGP, MSZP-SZDSZ), sikerült megosztani az országot, hogy a Kádár-rendszer alatt megtöltött malacperselyt ország-kufárjaink 1989-ben széttörhessék, maguk és megbízóik között szétosszák, miközben 20 éven keresztül becsapták, félre tájékoztatták, meglopták, kiárusították, fiktíven eladósították, és elárulták Magyarország lakosságát! A felhatalmazás nélküli politikus bunözok hazaárulási tevékenysége jelenleg is folyamatban, van! A Lisszaboni Szerzodéssel hatáskörétol megfosztott „Magyar Parlament” intézkedési jogkör nélküli tevékenysége egy súlytalan választással sem fog megváltozni! A földmoratóriumot jelenleg is kijátsszák, Magyarországon idegenek uralkodnak!
Szavazzon az MSZP-re, Mesterházyra, és gondoljon arra, hogy volt egy ország, amit felszámoltak a nemzetet megosztó pártjaik!
(De itt egy kis kedvcsináló is!)
A Gyurcsány Dobrev olajfestményes kép Indonéziában
"Többek között egy megjegyzés: Te láttál errol a magyar hírportálokon, újságokban, tévében bármiféle információt? Mert Indonéziában újságok írtak Dobrevék magánbefektetéseirol"
Rokonok
Hát igen, valóban nem láttam - még a Fidesz honlapján sem. De biztos nem tudnak róla - akarom mondani nem akarnak tudni róla. Mert Viktorunk megmondta, hogy nem lesz számonkérés - mert az demokráciában nem szokás!
Bizonyítsa valaki az ellenkezojét!
Hány volt mszmp-st állított fel a székébol a Fidesz 1998-ban?
Valószínuleg egyet sem, De Miép-es Hegedus Lóránt püspök urat leváltatta, utódja megtiltotta a politizálást a papoknak, ezzel szét is verte a Miépet. Innen egyenes út vezetett Gyurcsányhoz és Dobrev Klárához.
Ma a Jobbikot próbálja fölszalámizni a Fidesz.
Vajon melyik ero fog ebbol gyoztesen kikerülni?
Lehet, hogy ismét Gyurcsány Ferke Klára asszonnyal az oldalán?
Sziasztok adófizetok!
Kínával kapcsolatban az a lényeg, hogy Gyurcsány tavaly decemberben a számos díszvendég egyikeként részt vett a Shenzhen városában megrendezett China Hi-Tech Fair (CHTF) címu kiállításon. A lényeg itt is a vagyonkimentés volt. De egyelore mazsolázzatok el ezen a kis szösszeneten!:
Indonéziai emberünk
Gyurcsány Ferenc nem egy személy, hanem egy entitás része, ennek megfeleloen is muködik.
Gyurcsány Ferenc természetesen számol azzal, hogy a magyarországi muködése nem tarthat örökké. Tisztában van azzal, hogyha politikai hatalmát elveszíti, akkor a vagyonát is elkobozhatják, nehéz idok várhatnak rá. Ezért vagyonát több Európától távoli helyre menekíti. Ezek közül az egyik legjelentosebb Indonézia. Indonéziában a mögötte álló Apró-Dobrev család régi szocialista kapcsolatai vannak a segítségére.
Magyarország Indonézia legnagyobb befektetoi között van nyilvántartva, megelozve például számos nagyobb európai államot. Valójában nem Magyarország fektet Indonéziába, csak Gyurcsány Ferenc és a mögötte álló késoszocialista, családi alapú hatalom. Indonéziában a régi szocialista vezetoknek kijáró olajfestményes fogadtatásban részesül. De nem Gyurcsány Ferencet üdvözli a szöveg, hanem feleségét Dobrev Klárát, rámutatva az ügy valódi gyökereire /hiszen itt a Dobrev-családot ismerik igazán/.
Az üzlet évek óta épül Indonéziában, folyik a vagyonmenekítés. Egy olyan államban, ahonnan semmilyen magyar kormány nem hozhatja azt majd vissza. Ahol mindig lesznek régi jóbarátok.
A befektetés nem meglepo módon az energetikai szektorban történik Indonéziában.
A Garvox Enterprises offshore megvásárol Dél-Sumatran egy szénbánya vidéket Banyuasin
térségében 6 milliárd tonna szénkészlettel, a szenet vasúton, közúton eljuttatják az eromube, ahol áramot állítanak elo (4 ezer Mwatt), amit eladnak Indonéziának, a maradék szenet Bagan Siapi-Api-i kikötoig juttatják és eladják a szabadpiacon Indonéziának és környékének.
Az üzlet élvezi a Dél-Sumatrai katonai kormányzó támogatását is. A befektetés nagysága 2006-ban 300 Millio Euro, melyet újabb kihelyezések követnek. Az indonéz vezetoknek javasolt teljes tervezett befektetési érték 4 Milliárd Dollár. A kihelyezett összeg 1 Milliárd Dollár.
A Garvox céget hivatalosan Kern József vállalja fel, aki egykori tulajdonosa a boldogtalan Hospinvest-csoportnak, mely kórházprivatizációval foglakozik. Számos magyar egészségügyi vállalkozás jelenlegi tulajdonosa (Diagon-csoport). Idonként keményen lép fel üzleti ellenfeleivel szemben.
Forrás: postaimre.com